piątek, 23 września 2016

MÓJ ARTYKUŁ W PAŹDZIERNIKOWEJ "WRÓŻCE": SIŁA ZAKLĘTA W ZBOŻACH

Od wczoraj w kioskach można kupić 10. numer magazynu "Wróżka", w którym znajduje się mój artykuł o makrobiotyce. Temat bardzo ciekawy i idealnie wpisujący się w jesienną aurę. Dieta makrobiotyczna daje dużo energii i rozgrzewa. Warto więc zwiększyć ilość pełnoziarnistych zbóż i strączków w diecie, przynajmniej na okres jesienno-zimowy. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, zachęcam do zakupu "Wróżki" i zerknięcia na mój artykuł, któremu poświęciłam bardzo dużo uwagi i starałam się wyłuskać najciekawsze informacje o makrobiotycznym odżywianiu.

W numerze ukazały się również mojego autorstwa zdjęcia i przepisy na pyszne potrawy zgodne z zasadami makrobiotyki - jest zupa dyniowa (widoczna na zdjęciu powyżej), danie główne i deser, więc można sobie urządzić makrobiotyczną ucztę w domu i sprawdzić, czy taki sposób odżywiania nam odpowiada. 

To mój pierwszy drukowany artykuł z wykonanymi przeze mnie zdjęciami i przepisami, więc będę wdzięczna za wszelkie opinie na temat mojego debiutu. W planach jest kolejny artykuł dla tego magazynu i mam nadzieję, że to nie będzie koniec, bo pisanie i dzielenie się z innymi wiedzą na temat zdrowego odżywiania, to dla mnie czysta przyjemność, a współpraca z "Wróżką" jest bardzo inspirująca!


2 komentarze:

  1. Eeee spodziewałam się przepisu na tę piękną zupę :( Serdecznie gratuluję artykułu!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Hihi. Żeby poznać przepis, trzeba kupić Wróżkę ;) Warto, bo zupa kryje w sobie dużo wartościowych składników i jest pyszna!

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...